آموزش نصب بکاپ استیم + آموزش ویدیویی

امروزه بیشتری از سایت های ارائه خدمات بازی، بازی های موجود را چه پولی و چه رایگان به صورت بکاپ (استیم) در سایت های خود قرار داده و آن را برای دانلود میگذارند. حال با آموزش نصب بکاپ استیم میتوانید بازی هایی که برای استیم موجود است را نصب کنید.

آموزش ویدیوئی نصب بکاپ استیمقدم اول برای نصب بکاپ استیم

برای قدم اول نیاز است که بازی را دانلود کنید (هر بازی میتواند باشد ولی شرط اول این است که بر روی استیم قرار گرفته باشد). بازی های دانلود شده به صورت چند پوشه ای و با نام های Disk_1 و تا هرچند تعداد پوشه میتواند باشد

آموزش نصب بکاپ استیم

در مرحله‌ی اول نباید هیچ تغییری در نام و محتویات داخل پوشه ها ایجاد کنید(چون در غیر این صورت استیم فایل بکاپ هارا شناسایی نمیکند).

در مرحله‌ی دوم اگر اکانت استیم دارید ( وارد استیم خود شوید) اگر اکانت ندارید میتوانید در این قسمت آموزش لازم برای ساختن اکانت Steam را مشاهده کنید.

مرحله‌ی سوم هنگامی که وارد اکانت خود شدید از قسمت بالا سمت چپ بر روی گزینه Steam کلیک کنید.در مرحله‌ی چهارم بر روی BackUp And Restore Games کلیک کنید.

در مرحله‌ی پنجم بعد از باز شدن پنجره ای باید Restore a Previous Backup برا انتخاب کنید.بعد بر روی Browse کلیک کرده و پوشه بکاپ بازی را اتتخاب کنید. (تاکید میشود که پوشه بازی را انتخاب کنید نه پوشه هایی با اسم Disk)در مرحله‌ی ششم بر روی Next کلیک کرده و صبر کنید تا بکاپ بازی نصب شود .

در آخر اگر آپدیتی برای بازی منتشر شده باشد استیم آن را آپدیت میکند و بعد از اتمام آپدیت میتوانید بازی را اجرا کرده و لذت ببرید. شما همچنین میتوانید خرید بازی استیم را با کمترین قیمت در ایران در فروشگاه گیمینگ آیتم پرو تجربه کنید.

کلیدواژه : steam
آیتم پرو
دیدگاه کاربران 7 دیدگاه
 • کاربر ویژه 7 مرد 1400 / 08:25

  سلام من از سایت gameq.ir بکاپ رو گرفتم و 27 پارت داشت و هر پارت داخلش یک پوشه با اسم Grand Theft Auto V من باید فایل های داخلش رو از پوشه Grand Theft Auto V در بیارم؟

  • آیتم پرو 7 مرد 1400 / 11:19

   سلام بله

 • پارسا 23 اسف 1399 / 08:49

  فایل بکاپ باید استخراج شده باشه؟

  • آیتم پرو 28 اسف 1399 / 15:07

   سلام خیر

 • Amin 8 اسف 1399 / 17:45

  سلام،اشکال نداره بعد از نصب بکاپ رو حذف کنیم؟
  چون هاردم خافظش پر شده

  • آیتم پرو 9 اسف 1399 / 01:04

   سلام خیر

  • حسین 21 خرد 1400 / 19:48

   سلام بکاپ چیه؟

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *