آموزش غیر فعال کردن استیم گارد + آموزش ویدیوئی

استیم گارد یکی از سپر های محافظتی پلتفرم استیم در برابر ورود کاربر غیر مجاز به اکانت شما است. زمانی که شما بخواهید از یک دستگاه دیگر وارد اکانت استیم خود شوید. استیم برای این که اطمینان حاصل کند که صاحب اصلی اکانت یا حساب کاربری درخواست ورود به حساب کاربری را داده است یک کد امنیتی از طریق ایمیل و یا از طریق اپلیکیشن استیم به دست صاحب حساب کاربری میرساند تا مطمئن شود هیچ فرد دیگری نتواند بدون اجازه صاحب اصلی اکانت وارد آن شود. اما گاهی نیز نیاز است که ما این سپر دفاعی را غیر فعال کنیم مثلا زمانی که از فروشگاه آیتم پرو یک خرید بازی استیم انجام داده‌ایم. در ادامه با آموزش غیر فعال کردن استیم گارد در خدمت شما دوستان عزیز هستیم.

آموزش غیر فعال کردن استیم گارد ایمیلبرای غیر فعال کردن استیم گارد ابتدا باید وارد اکانت خود در استیم شوید. و بعد در سر برگ وارد بخش Steam و گزینه Setting را همانند تصویر زیر انتخاب کنیدبعد از وارد شدن به بخش Setting در پنجره ی باز شده در کادر سمت چپ بر روی اکانت Account کلیک کرده و MANAGE STEAM GUARD ACCOUINT SECURITY را انتخاب نمایید همانند تصویر زیر.حال با ورود به این بخش کادری برای شما باز خواهد شد که در آنجا میتوانید استیم گارد خود را خاموش نمایید (توصیه میشود که استیم گارد را خاموش نکنید)با انتخاب این گزینه کادری برای شما باز خواهد شد که مرحله‌ی نهایی خاموش کردن استیم گارد میباشد که باز توصیه نمیشود که آن را خاموش کرد. برای خاموش کردن بر روی Disable Steam Guard کلیک کنید. و در پایان استیم گارد شما خاموش شد.


آموزش غیر فعال کردن استیم گارد


آموزش غیر فعال کردن استیم گارد موبایل

برای این کار کافیست اپلیکیشن استیم خود را در تلفن همراه خود باز کنید و سپس وارد حساب کاربری خود در استیم شوید و سپس طبق تصاویر زیر عمل کنید.


آموزش غیر فعال کردن استیم گارد


در کدام مواقع باید استیم گارد را خاموش کنیم ؟

در مواقعی که شما خرید بازی استیم را انجام داده باشید و نه به صورت خرید سی دی کی . لزا برای فعال سازی بازی که شما خریداری کرده‌اید نیاز است که کارشناسان فروشگاه آیتم پرو وارد اکانت شما شده و بازی خریداری شده را برای شما فعال کند

کلیدواژه : steam
آیتم پرو
دیدگاه کاربران
2 دیدگاه
  • Radin 21 شهر 1400 / 03:25

    حالا چرا باید استیم گارد رو خاموش کنیم

    • آیتم پرو 22 شهر 1400 / 13:13

      برای بعضی کارها نیازه انجام بدید

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *